„Sportovně založená firma, která roste z nadšení pro pohyb.“

NA SEVERU, KDE JE MĚSTO SLUHOU HOR, SE ZRODILA VÁŠEŇ VE VOLNÝ POHYB.

Jsme MASK Gear a děláme batohy.

Jsme malá začínající firma, která vstupuje do oboru a se zápalem pro věc zlepšuje své odborné znalosti. Díky tomu, jak jsme maličcí, jsme také pružnější, rychlejší a zákaznicky přátelštější. Nebojíme se jednat férově, reagovat na sny a přání (tzv. potřeby) zákazníků, kteří, vědí, co chtějí, jen nemají toliko kapacitu na realizaci.

Nejsme velcí hráči na trhu, máme chuť stavět se k pohybu přirozeně jako k celku, volně a svobodně. Intuitivně se proto obracíme zpět k řemeslu. Na samotnou tvorbu se pak díváme z jiného úhlu a hledáme hlubší smysl výroby. Ideálem našeho snažení je skvělý kus, tedy takový výrobek, který je nejenom vysoce funkční a kvalitní, ale má za sebou i zajímavý příběh.

ZAMĚŘENÍ

Naše téma je volnost pohybu.

Je pravda, že náš první výrobek „Binder“ je vysoce sportovní záležitost, ale náš záměr není tvořit vyloženě a pouze sportovní zavazadla. Naše téma je volný pohyb a s tím přistupujeme ke tvorbě v celém rozsahu. Ať už pracujeme na čemkoli, vždy by se ve výsledku měla odrazit touha po volnosti, rychlosti a efektivitě.

TVOŘÍME NEZÁVISLE

Začali jsme jako malá česká značka s jedním produktem a výrobou v Liberci.

MASK GEAR JDE PROTI PROUDU A VYTVÁŘÍ UNIKÁTNÍ BATOHY,
KTERÉ SE NEBOJÍ POHYBU.
JEJICH JEDINÝ LIMIT JE HRANICE VAŠICH MOŽNOSTÍ.

Šijeme volnost pohybu